BİZ KİMİZ?

SosyoBot bir markasıdır. Aweb 2007 yılından bu yana yaklaşık 12 yıldır müşterilerine ajans hizmetleri vermektedir.

SosyoBot sizlere sosyal medya hesaplarınızın temiz ve güvenilir bir şekilde yönetim hizmeti vermektedir. Dünya genelinde 3 milyardan fazla kişi sosyal medya hesabı kullanıyor ve sosyal medya kullanıcılarının yarısından fazlası neredeyse her gün sosyal medya hesaplarını kontrol ediyor. Bu da reklamcılar ve pazarlamacılar için büyük bir fırsat olarak görülüyor ancak bir sosyal medya uzmanı olmak kişisel bir sosyal medya hesabı yönetmek kadar kolay değil. Bu konuda gerekli çalışmaları ekinimiz sizler adına yürütmektedir.

hakkimizda

MİSYON

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamaktır.

VİZYON

Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla bilgi teknolojileri alanında yenilikçi, dürüst, memnuniyete önem veren ve çoğu kesim tarafından basite indirgenen hizmet alanlarımızın önemini kanıtlayan bir firma olmak.

360° AJANS

Yeni kurulan ya da mevcut olan firmanızın tüm kurumsal kimlik tasarımları, baskıları, web sitesi, yazılımı, sosyal medya hesapları, reklamları ve baskıları tarafımızdan hazırlanıyor.

Geçmişten Bugüne

 • 2019-Günümüz

  Ürün sayımız 10'u geçti! eYerel, eSayman, awebPOS, awebTeklif projelerimizi yayına açtık.

 • 2018

  Yeni ofisimize geçtik. Site Moby, Market Moby, Shop Moby, eRezerve, awebCRM projelerimizi yayına açtık.

 • 2016-2017

  Sanal Gerçeklik ve 360 Derece Video teknolojisine yatırım yapıldı. Ayrıca tanıtım filmi, profesyonel fotoğraf çekimi yapılmaya başlandı. 10. yılımızda doğrudan ve dolaylı müşteri sayımız 1000'i aştı.

 • 2013-2015

  NopCommerce, vTiger CRM ve benzeri uluslararası uygulamalar Türkçe olarak hizmete sunuldu, desteği verilmeye başlandı. aweb Markası oluşturuldu. Eski projeler iiçn MVC dönüşümü başlatıldı.

 • 2012

  Greenpeace için Greenport finans / HR uygulaması ve GreenPOS destekçi otomasyonu uygulamalarıı yazıldı.

 • 2008-2011

  Özel e-ticaret ve Mikro muhasebe entegre yazılımları geliştirildi. SN2 Yönetim Paneli ve Site Fabrikası markası oluşturuldu.

 • 2007

  Kurucumuz Hamdi EKMEN tarafından firmamız kuruldu.